Serwis Rowerów Gravel w Poznaniu

by Hazay

Żwir, szuter, polne ścieżki i leśne dukty, a czasem błoto i kałuże. Wszędzie ta poradzi sobie Twój gravel. Wiemy to bo tak jak Ty kochamy zjeżdżać z asfaltu w poszukiwaniu przygody!

Nasz serwisant Sebastian to prawdziwy gravelowy ekspert. Weteran maratonów takich jak MRDP, Piękny Wschód czy Maraton Podróżnika będzie wiedział jak przywrócić Twojemu rowerowi dawny blask. Nieważne czy wybierasz się na rekreacyjne przejażdżki, na wyścig, czy bikepackingową wyprawę, Sebastian wie jak przygotować Twój rower na trasę - zarówno te małą jak i dużą.

Serwisujemy zarówno typowo gravelowe osprzęty jak Shimano GRX czy Sram Apex jak i te górskie. U nas nie tylko przeserwisujesz rower, ale także możesz zakupić popularne komponenty i zamówić te bardziej wyspecjalizowane. Co więcej - Sebastian na pewno podzieli się swoimi radami, aby Twoja wyprawa zakończyła się sukcesem.

https://data.hazaybikes.com/serwis/gravel.webp

Umów się jak chcesz!

Cenimy sobie elastyczność dlatego oferujemy Tobie różne metody umawiania się na serwis. Skorzystaj z Booksy, napisz maila, a może wolisz porozmawiać i ustalić wszystko podczas rozmowy telefonicznej? Niezależnie jak, trafisz do nas bez problemu!

Więcej o naszym serwisie

Jak nas znaleźć?

Serwis zlokalizowany jest w Poznaniu w sklepie Hazay Bikes.

Adres: Święty Marcin 51, 61-806 Poznań