Serwis Rowerów Elektrycznych w Poznaniu

by Hazay

Rowery elektryczne to nasz chleb powszedni. Serwis jest integralną częścią sklepu Hazay Bikes - polskiego producenta rowerów elektrycznych. To tu projektujemy i budujemy rowery od podstaw, więc możesz być pewny że Twój rower trafia w dobre ręce.

Problemy z silnikiem? Zepsuty wyświetlacz? Bateria szwankuje? Nieważne czy jeździsz Trekiem, Cannodalem, Canyonem, Krossem, Ecobike’iem czy Rometem. Dzięki systemom diagnostycznym nasz serwis oferuje profesjonalną obsługę napędów elektrycznych rowerów. Specjalizujemy się w systemach: Bosch, Bafang, Hyena i Fazua.

Jesteśmy też oficjalnym serwisem i partnerem marki Bafang. U nas zamówisz wszystkie potrzebne cześci i akcesoria tej marki.

Serwis rowerów Electra

Nasz serwis specjalizuje się w naprawie i konserwacji rowerów marki Electra. Nasz główny serwisant, Seba, ma wieloletnie doświadczenie z rowerami miejskimi Electra.

https://data.hazaybikes.com/serwis/elektryczne.webp

Umów się jak chcesz!

Cenimy sobie elastyczność dlatego oferujemy Tobie różne metody umawiania się na serwis. Skorzystaj z Booksy, napisz maila, a może wolisz porozmawiać i ustalić wszystko podczas rozmowy telefonicznej? Niezależnie jak, trafisz do nas bez problemu!

Więcej o naszym serwisie

Jak nas znaleźć?

Serwis zlokalizowany jest w Poznaniu w sklepie Hazay Bikes.

Adres: Święty Marcin 51, 61-806 Poznań